Usługi logistyczne dla e-commerce, czyli jak wybrać najlepszą firmę kurierską dla swojego biznesu

Rynek e-commerce, czyli handlu elektronicznego, charakteryzuje się przeniesieniem transakcji do przestrzeni internetowej. Ten rodzaj handlu już od kilku lat dominuje nad jego tradycyjną formą i wciąż się rozwija. W związku z tym pojawia się duże zapotrzebowanie na sprawnie działające, opłacalne i proste rozwiązania logistyczne – najczęściej w formie firmy kurierskiej. Dziś przyjrzymy się temu, czym powinna charakteryzować się dobra firma logistyczna, szczególnie z punktu widzenia klientów biznesowych.

Jak zamówić firmę kurierską od ręki?

Wybierając firmę logistyczną, przedsiębiorcy nie powinny kierować się jedynie ceną usługi. Oczywiście ten czynnik jest niezwykle ważny, jednak wybór najtańszej oferty może wiązać się z niezadowalającym poziomem obsługi oraz jakości, a także wydłużonym czasem realizacji. Wszystkie te kwestie przekładają się natomiast na utratę zaufania klientów, a w konsekwencji – straty finansowe.

W związku z tym warto wybrać firmę cieszącą się zaufaniem klientów i mogącą się poszczycić stabilną pozycją na rynku. Takim przedsiębiorstwem jest międzynarodowa firma logistyczna z wieloletnim doświadczeniem Raben. Z jej usług można skorzystać poprzez platformę epaka.pl. Jest to proste narzędzie, które umożliwia szybkie i bezproblemowe zamówienie firmy kurierskiej od ręki.

Jak zamówić firmę kurierską od ręki?

Aby zamówić kuriera, wystarczy odwiedzić stronę epaka.pl, której intuicyjny layout poprowadzi nasze działania. Serwis oferuje możliwość oszacowania kosztów przesyłki na stronie. W tym celu wystarczy wybrać firmę Raben, uzupełnić informacje dotyczące wielkości, wagi i kształtu przesyłki, a także kraju, do którego jest ona adresowana. Wpisane parametry przesyłane są do działu spedycji, który wycenia przesyłkę.

Nadać przesyłkę można w jednym z punktów nadawczych epaka.pl lub zamawiając kuriera bezpośrednio pod adres nadawcy. Ta opcja zapewnia oszczędność czasu i dużą wygodę – szczególnie w przypadku przesyłania dużej ilości paczek.

Kompleksowa usługa logistyczna

Wybierając firmę kurierską, warto wybrać przedsiębiorstwo, które zaoferuje kompleksowe usługi z zakresu logistyki. W ich zakres wchodzi nie tylko dostarczenie przesyłek, ale magazynowanie towaru, przygotowanie go i wysyłka oraz obsługa zwrotów. Taki rodzaj usług logistycznych nazywany jest logistyką kontraktową.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here