W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę na ekologiczne rozwiązania. Przez wzrost świadomości odnośnie do ochrony środowiska naturalnego, warto zadbać, aby nasza firma zrezygnowała z foliowych toreb na rzecz papierowych. Torby papierowe sprzyjają ochronie środowiska, można poddać je recyklingowi, a dodatkowo są wykonane z materiału, który bardzo szybko się rozkłada, nie wytwarzając jednocześnie żadnych szkodliwych substancji.

Nie są szkodliwe dla środowiska

Jak już zostało wspomniane na wstępie, papierowe torby chwali się przede wszystkim za to, że są przyjazne dla środowiska, czyli ekologiczne.

W obecnych czasach dbanie o planetę jest niezwykle ważne. Zamiana foliowych reklamówek na torbę z papieru nie stanowi ogromnego wyrzeczenia, za to znacząco wpływa na środowisko.

Szybki rozkład produktu

Torba papierowa w żaden sposób nie wpływa negatywnie na środowisko. Pełen rozkład tego rodzaju produktu trwa 2 miesiące. W tym czasie torba nie wydziela żadnych szkodliwych substancji.

torba papierowa

Pozytywny wizerunek firmy

Torba papierowa wykorzystana jako gadżet reklamowy wpływa na pozytywny wizerunek firmy. Nie ulega wątpliwości, że marki, które zdecydowały się na korzystanie z papierowych toreb, komunikują swoim klientom, iż popierają działania proekologiczne. Jest to bardzo pozytywnie odbierane przez potencjalnych klientów, a więc budujemy profesjonalny wizerunek firmy.

Niebanalna wizytówka

Koniecznie trzeba pamiętać o tym, aby na torbie umieścić logo marki. Dzięki możliwości wielokrotnego użycia torby, logo będzie oryginalną i ciekawą wizytówką. Papier daje w zasadzie nieograniczone możliwości personalizacji, co jest ogromnym plusem. Torby papierowe z logo firmy to świetna reklama.

Ciekawy design

Torby papierowe mogą poszczycić się także ciekawym designem. Nie ulega wątpliwości, że prezentują się lepiej niż tradycyjne reklamówki. Są nie tylko bardziej estetyczne, ale także wytrzymałe. To dlatego ich zastosowanie jest bardzo szerokie.

Wytrzymałość

Wiele osób decyduje się nawet na pakowanie prezentów w papierowe torby. Doskonale sprawdzą się również podczas zakupów. Wszystko dlatego, że są naprawdę wytrzymałe. Co więcej, dzięki temu, że są ekologiczne, można je dopuścić do kontaktu z żywnością bez żadnych obaw.

Do produkcji toreb stosuje się papier o wysokiej gramaturze. Zniosą duże obciążenie, dlatego nadadzą się do wielokrotnego użytku bez obaw, że dno się przerwie.

Ciekawy sposób na promocję

Tego rodzaju rozwiązania mogą być świetnym nośnikiem reklamy. Jeśli raz wręczymy je klientom, mogą posłużyć naprawdę bardzo długo. Umieszczone, widoczne logo sprawi, że na długo firma zostanie w pamięci klientów.

Jeśli dana osoba z korzysta z toreb, staje się pośrednikiem promocji. Wszystko dlatego, że użytkuje je w miejscach publicznych. To dlatego kluczowe znaczenie ma dobór szaty graficznej i kolorystyki, która przyciągnie uwagę.

Bogactwo kolorów lub minimalizm

Przeważnie wybierane są opakowania w kolorze bieli lub szarości. Nie oznacza to jednak, że nie możemy zdecydować się na bardziej wyraziste barwy. Warto wybierać firmy, które posiadają szerokie możliwości wyboru, dzięki czemu stuprocentowo dopasujemy rozwiązanie do naszych potrzeb.

ekologiczna torba papierowa

Nowoczesna reklama

Coraz częściej osoby wybierają na zakupy opakowania wielokrotnego użytku. Ma to oczywiście związek z ekologią. To dlatego torby papierowe idealnie wpisują się w oczekiwania rynkowe. To chwytliwa promocja, która z pewnością trafi do szerokiego grona odbiorców.

Niedrogie rozwiązania

To także tani sposób na efektywną reklamę. Nieważne, czy zdecydujemy się na małe, czy duże opakowanie. Ważne, aby logo było widoczne. Dzięki temu wyróżnimy się na tle innych.

Jeśli chcemy przeznaczyć budżet na reklamę, ekologiczne opakowania będą strzałem w dziesiątkę. Warto zaufać sprawdzonej firmie, która doradzi nam najlepsze możliwe rozwiązania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here