Sprzedaż lodów i innych mrożonek to przykład asortymentu, jakiego nie powinno zabraknąć w żadnym sklepie spożywczym, również w niewielkich sklepikach osiedlowych lub wiejskich. Wprowadzenie tego typu asortymentu do sklepu wymaga jednak inwestycji w profesjonalny sprzęt mrożący. Na szczęście na rynku znajdziemy dziś wiele rodzajów zamrażarek przeznaczonych do przechowywania i ekspozycji mrożonek, w tym lodów. Czym powinniśmy kierować się przy wyborze tego typu sprzętu? Na co zwrócić największą uwagę, kupując urządzenie mrożące do małego sklepu?

Design i sposób wykonania

Klient kupuje oczami, a zatem warto inwestować w urządzenia, których wygląd zachęca do skorzystania z oferty sklepu. Ważne, by wybrana przez nas sklepowa zamrażarka posiadała przeszklone wieko. Może to być zarówno wieko uchylane, jak i rozsuwane. Wybór konkretnego rozwiązania powinien zależeć od charakterystyki lokalu i miejsca, w jakim ustawimy zamrażarkę. W ofercie duńskiej firmy ELCOLD znajdziemy oba rodzaje zamrażarek sklepowych, w tym urządzenia stworzone z myślą o dystrybucji lodów, wyróżniające się atrakcyjną formą wykonania, przyciągające uwagę nowoczesnością kształtów i wysokim komfortem obsługi. Ciekawsza, atrakcyjniejsza ekspozycja produktów oferowanych przez sklep to prosty sposób na dotarcie do większej grupy klientów i zachęcenie ich do zakupów.

ELCOLD

Energooszczędność

Inwestycja w urządzenia mrożące to nie tylko jednorazowy wydatek związany z zakupem konkretnego modelu sprzętu, to także bieżące koszty jego utrzymania. Wybierając nowoczesne urządzenia marki ELCOLD lub innej znanej firmy, inwestujemy w sprzęt wyposażony w nową generację agregatów, które zużywają mniej prądu. Większa energooszczędność urządzenia to mniejszy koszt jego obsługi, a tym samym ogólne obniżenie stałych kosztów związanych z prowadzeniem sklepu. Zwykle opłaca się zainwestować nieco więcej w sprzęt, który pozwoli na osiągnięcie znacznych oszczędności, na rachunkach za energię elektryczną. W tym sensie kupno energooszczędnej, nowej zamrażarki sklepowej, takiej marki jak ELCOLD, będzie znacznie bardziej opłacalne niż zakup znacznie tańszego, ale już wiekowego i mocno wyeksploatowanego urządzenia z drugiej ręki – starsze modele urządzeń zużywają więcej prądu, przez co niższy koszt ich zakupu, w dłuższej perspektywie czasu, w rzeczywistości nie jest już tak niski.

Szukając nowej zamrażarki do małego sklepu spożywczego, prócz znalezienia urządzenia o odpowiednich gabarytach (z oczywistych względów zamrażarka nie może być duża), warto zwrócić uwagę również na jakość jego wykonania oraz na jego klasę energetyczną. Dzięki

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here