Warsztaty i szkolenia deweloperskie

Czy w dzisiejszych czasach opłaca się inwestować w nieruchomości? Jest to jedna z wielu strategii inwestorów, którzy chcą ulokować bezpiecznie swój kapitał, aby przynosił on zysk. Inwestycja w nieruchomości w ostatnich latach stała się modna. Ceny mieszkań czy działek w dalszym ciągu rosną. Wszyscy, którzy kupili nieruchomości chwilę przed pandemią koronawirusa, z pewnością skorzystali na tym najbardziej.

Aby jednak zarabiać dziś na nieruchomościach, niezbędna jest umiejętna analiza rynku oraz doświadczenia funkcjonowania w branży. Potrzeba naprawdę sporej dawki wiedzy na ten temat, aby nie popełnić błędów i nie lokować pieniędzy w inwestycje, które nie przyniosą zysku.

Zarabiaj na budowie mieszkań i sprzedaży gruntów. Dołącz do projektu Akademii Dewelopera

Akademia Dewelopera jest pierwszym w Polsce projektem edukacyjnym, dzięki któremu poznasz tajniki branży deweloperskiej. Pomysłodawcą całego wydarzenia jest Paweł Preisner, deweloper z 21-letnim doświadczeniem w branży. Pierwsza edycja Akademii Dewelopera, czyli dziewięć miesięcy cyklu szkoleniowego, przyniosła ogromne zainteresowanie i wiele pozytywnych opinii uczestników. Na wszystkich zjazdach można było wysłuchać wykładów ponad 20 prelegentów, którzy przekazywali praktyczną wiedzę z zagadnień rynku deweloperskiego.

Już 1.10.2022 roku rusza kolejna edycja tego wydarzenia, czyli Akademia Dewelopera 2.0. Tym razem kadra z blisko 20 specjalistami z branży, którzy podczas 9 merytorycznych zjazdów poprowadzą 160 godzin prelekcji, wdrażać będzie uczestników w tajniki przedsięwzięć deweloperskich. To projekt, w którym poznasz deweloperkę od A do Z. Akademia Dewelopera pomaga zdobyć pierwsze kontakty, uchronić się przed błędami na każdym etapie inwestycji oraz przyspieszyć wejście w rynek deweloperski i zrealizować swoje pierwsze przedsięwzięcia deweloperskie.

Warsztaty i szkolenia deweloperskie – spora dawka praktycznej wiedzy, aby zrealizować swoją pierwszą inwestycję

Zostań Deweloperem to nie tylko wspomniany projekt Akademii Dewelopera. W jego ramach kilka razy w roku organizowane są także kilkudniowe warsztaty i szkolenia deweloperskie dla uczestników, którzy chcą zacząć realizować swoje pierwsze inwestycje w nieruchomości lub grunty i na nich zarabiać. Warsztaty, które odbywają się najczęściej w dwu lub trzydniowej formie, pozwalają zdobyć możliwie jak najszerszą wiedzę dotyczącą działalności deweloperskiej. Podczas prelekcji omawiane są kwestie m.in. finansowania inwestycji, poszukiwania działki i jej analizy, opracowywania procesu budowlanego czy wytycznych i współpracy z architektami. 

Warsztaty deweloperskie przeznaczone są dla każdej osoby chcącej zacząć swoją przygodę z branżą deweloperską, która wiąże się z ogromnymi zyskami, ale i sporą odpowiedzialnością. Aby uniknąć najpoważniejszych błędów konieczna jest wiedza od praktyków z doświadczeniem, którą gwarantują projekty Zostań Deweloperem. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here