Płatności bez terminala – trzy rzeczy, które musisz o nich wiedzieć

Możliwość rozliczenia się za pomocą transakcji bezgotówkowej to istotna kwestia dla klientów. Coraz więcej osób woli płacić za pośrednictwem kart lub telefonu, szczególnie w sektorze usług. Warto wyjść naprzeciw wymaganiom konsumentów i zdecydować się na nowoczesne formy rozliczeń. Terminal nie jest jednak koniecznością; obecnie z pomocą aplikacji mobilnej mPOS24 możemy przyjmować transakcje bezgotówkowe nawet bez terminala.

1. Wygoda i mobilność

Płatności bez użycia terminala wiążą się z wygodą, szczególnie dla osób oferujących swoje usługi. To świetne rozwiązanie dla usługodawców, którzy jeżdżą bezpośrednio do klienta; posiadanie terminala na własnym telefonie powinni więc przemyśleć dostawcy żywności, taksówkarze czy wizażyści. Aplikacja mPOS24 oferuje możliwość płatności kodem BLIK; to obecnie jedna z najczęściej wybieranych form płatności bezgotówkowych. To rozwiązanie wygodne i nowoczesne, które pozwala na legalną i bezpieczną płatność w dowolnym miejscu.

2. Bezpieczeństwo i szyfrowanie

Terminal w telefonie posiada certyfikaty zapewniające bezpieczeństwo i poufność transakcji. Aplikacja mPOS24 współpracuje bowiem bezpośrednio z platformą Przelewy24.pl, która realizuje usługi płatności. Korzystanie z usługi jest możliwe bezpośrednio po podpisaniu umowy z serwisem; na tym etapie zostaniemy poinformowani o wszystkich zasadach współpracy. Korzystanie z aplikacji nie stwarza dodatkowych kosztów, a umowa może zostać podpisana na czas nieokreślony. To bezpieczeństwo nie tylko pod względem wykonywania transakcji, ale również pod względem komfortu współpracy.

3. Innowacyjne rozwiązania

Płatności bez terminala to przede wszystkim innowacja zarówno dla klientów, jak i dla usługodawców. Innowacja każdego rodzaju wiąże się z ciekawością – wprowadzając nowe rozwiązania technologiczne możemy po prostu przyciągnąć do siebie nowych klientów. Płatności bezgotówkowe trafiają nie tylko w młodych odbiorców. Coraz więcej osób w każdym wieku decyduje się na porzucenie płatności gotówką na rzecz rozwiązań elektronicznych – świat się rozwija, a ludzie podążają tuż za tym rozwojem.

[Głosów:4    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here