Merchant Cash Advance

W jaki sposób wykorzystać nowoczesne usługi finansowe do przyciągnięcia nowych klientów i partnerów biznesowych? Dzisiaj to bardzo łatwe z nowoczesną formą finansowania zewnętrznego od PragmaGO.tech. Sprawdź czym jest Merchant Cash Advance i jakie korzyści zapewnia ta alternatywa.

Czym jest Merchant Cash Advance?

Wyobraźmy sobie usługę finansowania zewnętrznego, która zapewnia dostęp do dodatkowej gotówki w każdym sklepie internetowym bez realizowania całego szeregu formalności. Tym właśnie jest usługa Merchant Cash Advance – MCA, dostarczana przez PragmaGO.tech. Dzisiaj wiele sklepów chce przyciągać klientów za pomocą nowych, innowacyjnych form płatności za produkty i usługi. Jak wskazują badania i dane historyczne z ostatnich lat, sukces spotyka jedynie te firmy, które cechują się odpowiednio dużą płynnością finansową, co nie jest niestety powszechnym standardem w naszych czasach.

Jedną z większych barier w uzyskaniu tego rozwiązania był długi proces formalny poprzedzający dołączenie do programu zewnętrznego finansowania i trudności z regulowaniem rat. Merchant Cash Advance to jednak rozwiązanie, które wykorzystane przez administratorów platformy e-commerce, może być zaimplementowane wprost w panelu. Co to oznacza dla właścicieli sklepów? Jedno kliknięcie wystarczy, by usługa zewnętrznego finansowania  była dostępna także w naszym sklepie.

Jak wygląda pozyskanie usługi MCA przez właścicieli sklepów?

PragmaGO.tech poprzez współpracę z platformami sprzedażowymi dostarcza wszystkich narzędzi zapewniających ciągłość i niezawodność usługi. Platforma e-commerce informuje swoich klientów (sklepy internetowe) o możliwości skorzystania z takiej usługi, a każdy biznes e-commerce na własną rękę implementuje takie rozwiązanie w swoim sklepie.

Co z formalnościami? Każdy sklep może wnioskować o wsparcie w kwocie nawet do 150 tysięcy złotych na zasadzie limitu odnawialnego. Limit ten będzie ustalany na podstawie krótkiej analizy działalności e-sklepu w platformie. W praktyce cała procedura przyznawania limitu odnawialnego może trwać nawet 5 minut. Co ze spłatą? Usługa MCA została zaprojektowana w taki sposób, by regulowanie zobowiązania odbywało się automatycznie, poprzez pobieranie określonego wcześniej procentu każdej wpłaty od klientów, którzy korzystają z oferty sklepu. To innowacyjne rozwiązanie, które nie wymaga od przedsiębiorcy ciągłego myślenia i pamiętania o uregulowaniu zobowiązania.

Merchant Cash Advance – podstawowe zalety

Dlaczego coraz więcej firm korzysta z usługi MCA? Gdyż jest to doskonała forma zewnętrznego wsparcia finansowego, która w praktyce zapewnia ciągłość i optymalizuje przepływy pieniężne w sklepie internetowym. Łatwy dostęp do gotówki, bezproblemowy proces decyzyjny i przemyślana forma regulowania zobowiązania na bazie przyszłych wpłat klientów sprawia, że sklepy online zyskają dodatkowy impuls do rozwoju, ale także zostaną lojalni w stosunku do naszej platformy e-commerce.

W dzisiejszych, dynamicznych dla biznesu czasach jedną z najistotniejszych cech dobrych usług finansowych jest elastyczność. To główna zaleta usługi Merchant Cash Advance -MCA, którą można aktywować z poziomu panelu administratora sklepu, i która nie wymaga realizowania nieskończonych formalności.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here