Możliwości technologiczne Bizagi Modeler

Nawet doświadczone osoby mogą mieć problemy z tworzeniem skomplikowanych diagramów. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z programu Bizagi Modeler, który jest jedną z najpopularniejszych aplikacji w ostatnich latach.

Czym jest Bizagi Modeler?

Warto zwrócić uwagę na fakt, że platforma to efekt współpracy Bizagi Studio oraz Bizagi Automation. Umożliwia ona modelowanie systemu, który jest znaczącym wsparciem dla procesów biznesowych. Dla przedsiębiorców jest to szczególnie duże ułatwienie, ponieważ mogą oni w ten sposób lepiej zaplanować swoją pracę.

Możliwości technologiczne

Obecna technologia sprawia, że możliwości są zdecydowanie większe niż jeszcze kilkanaście lat temu. Osoby zainteresowane powinny koniecznie odwiedzić stronę internetową producenta. Dostępne są tam szczegółowe informacje na ten temat, a dodatkowo można założyć konto. Następnym krokiem jest pobranie aplikacji na komputer i rozpoczęcie korzystania z programu. Mało doświadczone osoby również nie powinny mieć z tym żadnych problemów, ponieważ wszystko jest proste oraz intuicyjne. Bizagi modeler oprócz wersji darmowej, jest też dostępny w wersji płatnej, która przeznaczona jest dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Do przetestowania możliwości programu idealnie nadaje się wersja darmowa, jednak warto zauważyć, że jej funkcje są trochę ograniczone.

Różnice między wersją podstawową a płatną

Taka wersja powinna jednak całkowicie wystarczyć osobom, które dopiero zaczynają przygodę z mapowaniem. Intuicyjny oraz prosty interfejs to prawdopodobnie największa zaleta tego programu. Można łatwo się odnaleźć nie znając nawet wszystkich funkcji. Oczywiście bardziej rozbudowana jest płatna wersja programu, ale skierowana jest przede wszystkim do profesjonalnych i doświadczonych użytkowników. W płatnej wersji pojemność repozytorium wynosi nawet 1 TB, a do tego możliwy jest podgląd historii zmian. Bardziej wymagające osoby będą z pewnością zadowolone z możliwości udostępniania diagramów dla przyjaciół. Tworzenie wymagań funkcjonalnych jest znacznie ułatwione przez system Bizagi. Warto jednak mieć na uwadze, że to jedynie narzędzie, które wspiera pracę analityka biznesowego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here