Gdzie najtaniej nadać przesyłkę kurierską

Wysyłając paczkę kurierem, szukasz przede wszystkim rzetelnej firmy, która zapewni sprawną dostawę w relatywnie niskiej cenie. Pytanie tylko jak znaleźć taką firmę? Do tego potrzebna jest dokładna analiza ofert poszczególnych przewoźników. To z kolei wymaga czasu. Jest jednak dużo prostsze rozwiązanie. Najtańszą przesyłkę kurierską znajdziesz, korzystając z platformy logistycznej kurierovo.pl.

Dlaczego warto skorzystać z usług platformy logistycznej?

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie, podstawowym problemem przy wyborze najlepszej ceny wysyłek kurierskich jest konieczność zapoznania się z ofertami poszczególnych firm. To bardzo czasochłonne zadanie, które jest zupełnie nieopłacalne w przypadku wysyłki jednej paczki. Poza tym firma, która jest najtańsza w przypadku dostawy paczek, wcale nie musi być konkurencyjna przy transporcie palet.

Korzystając z oferty platformy logistycznej, możesz zupełnie pominąć etap żmudnej i czasochłonnej analizy poszczególnych ofert. Platforma kurierovo.pl zrobi to za Ciebie. Operator logistyczny współpracuje z najlepszymi firmami kurierskimi na terenie kraju. Dzięki temu oprócz dobrej ceny zyskujesz także pewność, że Twoja przesyłka dotrze do adresata w ustalonym terminie. Na stronie kurierovo.pl możesz nawet w ciągu minuty poznać oferty firm kurierskich dla Twojej przesyłki. Tobie pozostanie już tylko wybrać najkorzystniejszą propozycję i…skorzystać z niej.

Jak kurierovo.pl pozwala obniżyć koszty przesyłek kurierskich?

Podpisując umowę z firmą kurierską, zobowiązujesz się do comiesięcznej wysyłki określonej liczby przesyłek. Na tej podstawie ustalana jest cena za transport paczek, palet lub dokumentów. Jako osoba prywatna również możesz skorzystać z usług wybranej firmy kurierskiej jak Raben, DHL, GLS, DPD i wiele innych. Musisz się jednak liczyć z wyższym kosztem realizacji usługi. Dzięki platformie logistycznej kurierovo.pl możesz wysyłać paczki, dokumenty czy palety po specjalnych, wynegocjowanych przez operatora stawkach. Jest to szczególnie korzystne dla osób prywatnych. Ale nawet będąc przedsiębiorcą, nie będziesz miał powodów do narzekania. Jeśli wysyłasz miesięcznie ponad 20 przesyłek, to możesz liczyć na indywidualne stawki cenowe przygotowane przez kurierovo.pl. Oszczędności wynikające ze współpracy z kurierovo.pl będą szczególnie widoczne w przypadku przedsiębiorców. Oszczędność na jednej przesyłce pomnożona przez ich miesięczną ilość może dać imponujący wynik.

Czy wysyłka przez operatora logistycznego jest bezpieczna?

Dla Ciebie jako nadawcy oprócz ceny za przesyłkę liczy się także pewność, że dotrze ona do adresata. Wiele osób podchodzi z dystansem do oferty platformy logistycznej, zastanawiając się, czy to bezpieczne. Zupełnie niepotrzebnie! Pamiętaj, że platforma współpracuje z firmami kurierskimi, które doskonale znasz. Twoją przesyłkę będzie transportować ten sam kurier DPD, GLS czy DHL, z którego korzystałeś już tyle razy. Cały proces od momentu nadania do dostarczenia przesyłki odbędzie się zgodnie z regulaminem danej firmy kurierskiej. Tak więc w kwestii organizacyjnej nic się dla Ciebie nie zmieni.

Podstawową różnicą będzie za to łatwość zlecenia usługi oraz oczywiście jej cena. Wygodny formularz online pozwoli Ci nadać przesyłkę w ciągu zaledwie kilku minut. Na stronie kurierovo.pl będziesz mógł przez cały czas śledzić jej status.

Kurierovo.pl to nowy wymiar usług kurierskich. Skorzystaj z platformy logistycznej i ciesz się możliwością taniej wysyłki dowolnie wybranym kurierem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here